Aktualności › Zaproszenie na Wyjątkowy Piknik dla Pacjentów Wentylowanych – Warszawa

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na wyjątkowy piknik, który odbędzie się 22 lipca (sobota) w godzinach 10:00 – 17:00, w Centrum Barnabitów, ul. Smoluchowskiego 1, Warszawa. To wydarzenie jest inicjatywą firmy VitalAire Polska, dedykowaną pacjentom wymagającym wentylacji w domach.

Celem wydarzenia jest stworzenie wyjątkowej okazji, aby wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów wentylowanych, zapewniając im wspaniałe doświadczenie podczas tego pikniku. Będziemy zapewniać wsparcie, cenne informacje oraz okazję do spotkań i wymiany doświadczeń związanych z opieką domową.

Piknik będzie pełen atrakcji, w tym pysznego jedzenia, muzyki, zabaw dla dzieci i różnorodnych atrakcji. To idealna okazja, aby spędzić czas w przyjemnej atmosferze i poznać innych pacjentów oraz ich bliskich, dzieląc się wzajemnym zrozumieniem i wsparciem.

Dołączcie do nas tego dnia, aby wspólnie uczcić naszą wspólnotę i umocnić więzi. Będzie to wyjątkowy czas, pełen radości i pozytywnej energii. Serdecznie zapraszamy na nasz wyjątkowy piknik!