Postanowiłem wziąć udział w tak zwanym ShareWeek. O co chodzi? O polecenie Wam kilku blogów, które są w moim odczuciu warte czytania. Na pewno jeden będzie znany każdemu rowerowemu maniakowi. Ale może też dzięki temu poznacie coś nowego. Inicjatywa naprawdę fajna i warta wzięcia w niej udziału. Cała inicjatywa została zapoczątkowana przez Andrzeja Tucholskiego, która ma na celu rozwój blogosfery. A do samego jego bloga też warto zajrzeć żeby znaleźć sporo ciekawych porad, które uprzyjemnią Wam życie. 🙂

rowerowe-porady-logo

Od tego bloga chciałbym zacząć, bo to na nim na samym początku poszukiwałem wszelkich informacji dotyczących rowerów. Z niego też wyniosłem podstawową wiedzę na temat tego, jak dbać o swój rower oraz jakie przyrządy mogą przydać się do jego konserwacji. Warto zaglądać do Łukasza ze względu na sposób w jaki pisze, oraz ze względu że jest prawdziwą skarbnicą jeśli chodzi o pomoc przy rowerze. Szczerze polecam jego bloga każdemu. A ostatnio uruchomił nawet kanał na Youtube.

rovver-logo-blink

Kolejny blog o rowerach, tym razem z perspektywy czysto szosowej, chociaż ostatnio zauważyłem że poruszane są także tematy związane z kolarstwem przełajowym (które do mnie totalnie nie przemawia). Świetny styl w jakim blog jest pisany uzupełniają doskonałej jakości zdjęcia z jazdy rowerem. Już dla nich warto tam zajrzeć. Łukasz ma bardzo dużą wiedzę jeśli chodzi o kolarstwo szosowe i także od niego czerpałem bardzo wiele informacji na temat tej dyscypliny i tego jak ją uprawiać. Świetne wpisy z krótszych i dłuższych wypraw doskonale motywują żeby samemu założyć ciuchy rowerowe i wyjść pojeździć. Choćby i tylko parę kilometrów.